Kovový multifunkčný háčik biely, 3 ks, 3 x 8 cm
Číslo výrobku 1998707Opis výrobku
Číslo výrobku 1998707
Vďaka multifunkčným háčikom v praktickej sade 3 ks vytvoríte bez veľkých nákladov na montáž rozmanité možnosti na zavesenie pracovných búnd alebo potrieb. Predstavujú užitočné príslušenstvo na odkladacie koše vášho regálového systému. Háčiky na odevy je možné použiť v technickej miestnosti, garáži alebo domácej dielni. Sú vyrobené z kvalitného kovu s hladkým lakom. Materiál sa vyznačuje dlhou životnosťou a jednoduchou údržbou. Jednoduchá montáž nasadením. Súprava obsahuje tri kompaktné háčiky s rozmermi 3 x 8 cm (Š x V). Sú opatrené dvojitou sponou, ktorú je možné bez použitia náradia zasunúť na okraj košíka vášho regálu. Háčiky na oblečenie majú nosnosť 4 kg. Pri nasadení samy zacvaknú, a preto sa nemusia ďalej nijako pripevňovať.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873491566
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Šírka: | 3 cm |
| Druh políc a nábytkových panelov: | Bytové regály a drobný nábytok |
| Max. Nosnosť: | 4 kg |
| Typ montáže: | Zásuvné a skrutkovacie regály |
| Materiál: | Kov |
| Výška: | 8 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 78 g |
| Výška: | 8,0 cm |
| Šírka: | 2,3 cm |
| Hĺbka: | 3,0 cm |







