Nástenná MDF polica Carlton, vzhľad betónu, 60 x 24 x 3,8 cm
Číslo výrobku 2682532Opis výrobku
Číslo výrobku 2682532
Praktickú nástennú policu Carlton môžete použiť na uloženie rôznych predmetov vo vašom obytnom priestore, upratovacej komore alebo kuchyni. Je vyrobená z odolného MDF s dlhou životnosťou. Vďaka modernému dizajnu môžete policu bez problémov kombinovať s vašim terajším zariadením. Maximálna nosnosť je 20 kg.
Tento nástenný regál je dodávaný s pripevňovacím príslušenstvom, ktoré je vhodné iba pre pevné steny, ako sú tehlové a betónové múry. V prípade otázok ohľadom vhodného pripevňovacieho príslušenstva pre iný druh steny sa obráťte na najbližšiu predajňu OBI.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873489648
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Šírka: | 23,5 cm |
| Druh políc a nábytkových panelov: | Regálové systémy a konzoly |
| Max. Nosnosť: | 20 kg |
| Typ montáže: | Zásuvné a skrutkovacie regály |
| Materiál: | MDF |
| Výška: | 60 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,60 kg |
| Výška: | 3,8 cm |
| Šírka: | 60,0 cm |
| Hĺbka: | 24,0 cm |







