Sada nástenných držiakov políc Modern Slim, max. 20 cm, 10 kg, matná čierna, 2ks
Číslo výrobku 1998962Opis výrobku
Číslo výrobku 1998962
Pomocou držiakov namontujete regálovú policu na stenu decentne a bezpečne.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873491290
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Šírka: | 4 cm |
| Druh políc a nábytkových panelov: | Koše |
| Max. Nosnosť: | 10 kg |
| Materiál: | Sklo, MDF, Drevo |
| Výška: | 6 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 230 g |
| Výška: | 2,5 cm |
| Šírka: | 6,1 cm |
| Hĺbka: | 4,0 cm |





