Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

SAVO pH+ pre úpravu pH v bazéne 0,9 kg

Č.výr. 2048049

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Regulácia pH

Popis výrobku

Č.výr. 2048049

Savo pH+ je určený pre zvýšenie hodnoty pH bazénovej vody. Ideálne rozmedzie hodnoty pH, v ktorom by sa mala voda v bazéne pohybovať, je 7,1 - 7,5. Prípravok použite v prípade, že sa hodnota pH nachádza nad touto hranicou. Pri dodržaní správného rozmedzí pH je zaistené správne fungovanie chlórovej bazénovej chémie. Obsah balenia je 0,9 kg.

Doporučené riedenie:
Dávkovanie je závislé na východiskovom pH a celkovom chemickom zložení vody. Použitím prípravku Savo pH+ v množstve 10 g/m3 vody se zvýši pH o cca 0,2 - 0,4. Prípravok rozpustite v nádobe s vodou a potom aplikujte do bazénu. Nechajte zapnutý filtračný systém a po dostatočnom premiešaní v celom objeme bazénu vykonajte meranie pH a prípadne prípravok aplikujte opakovane.

Upozornenie:
Používajte ochranné rukavice a okuliare. Prípravok dávkujte vždy do pripravenej vody a nie naopak. Nikdy nemiešajte s inými prípravkami. Skladujte vždy v uzatvorenej nádobe na suchom a pred priamým slnečným svetlom chránenom mieste pri teplotách 5 - 25°C a mimo dosahu detí . Pri práci s výrobkom nefajčite, nejedzte a nepite.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Účel použitia:Zvýšenie pH
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:900 g

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore