Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Gardena Zavlažovací počítač C 2030 duo plus

Č.výr. 5250360

  • Automatické a časovo úsporné zavlažovanie
  • Komfortné polievanie v 2 sekciách v záhrade
  • Prevádzka s úsporou vody
Informácie o výrobku
124,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5250360

Pomocou Gardena zavlažovacieho počítača C 2030 duo plus popolievate 2 rôzne sekcie v záhrade. Napríklad trávnik za domom a kvetinové záhony pred ním. Oba výstupy sa dajú naprogramovať vzájomne nezávislo. Znamená to: Vy si zvolíte typ zavlažovania, jeho trvanie a frekvenciu. Zvoliť a naprogramovať môžete zavlažovanie až 3x denne s trvaním max. 3 h 59 min.
Praktický ovládací panel zavlažovacieho počítača sa dá demontovať a umožňuje tak jednoduché programovanie. Funkcie vyberáte stláčaním tlačidiel. Vďaka intuitívnemu ovládaniu a postupnému zobrazovaniu všetkých parametrov zavlažovania je to mimoriadne jednoduché.
Okrem toho sú všetky informácie vďaka veľkému displeju veľmi dobre čitateľné. Výstup sa dá pripojiť na Gardena dažďový snímač alebo snímač vlhkosti pôdy na úsporu vody. Ich inteligentná funkcia preruší alebo obmedzí automatické polievanie pri dostatočnej vlhkosti pôdy alebo pri začínajúcom daždi.
Oba výstupy môže ovládať aj jeden snímač. Pri nočnom programe sa zavlažovanie aktivuje automaticky, keď pripojený snímač vlhkosti pôdy zaznamená sucho.
Zavlažovací počítač sa hodí pre vodovodné kohúty so závitom 26,5 mm (3/4") a 33,3 mm (G 1) pri prevádzkovom tlaku 0,5 - 12 barov. Po vložení alkalickej batérie 9 V vydrží zavlažovací počítač pracovať cca 1 rok.
Ukazovateľ stavu batérie informuje o potrebe výmeny batérie.

Batéria nie je pribalená.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Elektrické údaje

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore