Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Gardena Zavlažovací počítač MasterControl

Č.výr. 3853157

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Riadenie zavlažovania

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 3853157

Gardena zavlažovací počítač MasterControl sa pripája na vodovodný kohút a riadi automatické zavlažovanie vašej záhrady. Pohyblivý text zobrazovaný na veľkom displeji v 10 jazykoch vysvetľuje zrozumiteľne kroky pri programovaní, ktoré musíte postupne vykonať. Veľký, jednoducho ovládateľný otočný gombík umožňuje rýchlu úpravu požadovaných parametrov.
Na jednoduché programovanie sa dá ovládací panel vyberať. Denne si môžete navoliť až šesť nezávislých programov, resp. intervalov zavlažovania v trvaní od jednej minúty až do 9 hodín a 59 minút. Ľubovoľne si môžete vybrať aj požadované zavlažovacie dni. V kombinácii s automatickým rozdeľovačom vody Gardena takto môžete individuálne riadiť až šesť rôznych pripojených zariadení s automatickým rozdeľovačom.
Tento prémiový model umožňuje teraz aj programovanie pomocou počítača. Na prevádzku šetriacu vodu môžete teraz pripojiť snímač vlhkosti pôdy a dažďový snímač Gardena. Vďaka snímaču vlhkosti pôdy je možné aj zavlažovanie ovládané snímačmi.
Na prevádzku Gardena zavlažovacieho počítača MasterControl budete potrebovať alkalickú batériu 9 V (nie je súčasťou balenia). Táto batéria zaistí spoľahlivú prevádzku cca na jeden rok. Integrovaný ukazovateľ stavu batérie informuje o potrebe výmeny batérie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Mechanicky
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:700 g
Výška:10,4 cm
Šírka:23,8 cm
Dĺžka:16,7 cm

Ďalšie detaily

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore