Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Gardena Robotická kosačka Smart Sileno Life, 1250 m2 - sada

Č.výr. 1345602

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Robotické kosačky na trávu

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 1345602
Smart robotická kosačka pre záhrady do 1250 m2

Objavte pohodlie záhradných inovácií a kosenie trávnika pomocou svojej rozumnej robotickej kosačky: Gardena Smart Sileno Life 1 250 m2 ako sada! Vďaka Gardena Smart systému je vaša kosačka plne pripojená. Smart ovládanie EasyApp vám dáva možnosť postarať sa o vašu veľkú záhradu, nech ste kdekoľvek. Tento efektívny pomocník v záhrade je obzvlášť tichý a pyšne ponúka najlepšiu úroveň hluku vo svojej triede, a to iba 57 db (A), takže vy aj vaši susedia si môžete užiť pokoj vo vašej záhrade, zatiaľ čo ona vykonáva ťažkú prácu za vás. Sofistikovaný nástroj CorridorCut vedie robotickú kosačku pri kosení v úzkych priestoroch a malých rohoch o šírke iba 60 centimetrov. CorridorCut naviguje vašu robotickú kosačku zo slepých uličiek. Nemusíte potom dosekávať tieto oblasti ručne, váš robotický záhradník za vás urobí aj tieto zákerné miesta. Aplikácia Gardena Smart disponuje asistentom plánovania, ktorý vám pomôže udržiavať vašu záhradu v poriadku. Robot, ktorý sa drží vášho plánu, ale riadi sa funkciou SensorControl, sám rozhodne, ako často váš trávnik potrebuje úpravu. Začne pracovať v pravú chvíľu podľa rastu trávy, tento efektívny malý záhradník ide do práce len vtedy, keď je to potrebné. Inovatívna funkcia Spot Cutting, kosenie v špirále, umožňuje vašej kosačke Sileno Life pracovať aj v ťažko dostupných oblastiach. Po ukončení práce sa Smart Sileno Life automaticky vráti domov do nabíjacej stanice. Táto odolná kosačka na trávu je navrhnutá pre všetky ročné obdobia, je to skutočný hrdina automatického počasie a terénu. Robotická kosačka detekuje, keď je pôda zamrznutá, a pozastaví svoj program, kým sa pôda nerozmrazí. Zvládne dokonca svahy a sklon až do 35 percent. Táto kosačka Smart Sileno Life má rad užitočných funkcií, ktoré môžete objaviť prostredníctvom aplikácie Gardena Smart. Funkcia EasyConfig vás prevedie inštaláciou, Auto Schedule (plán) znamená, že sa môžete spoľahnúť na to, že Smart Sileno Life vie, kedy a ako kosiť trávnik, a pomocou SmartHome môžete svoju Smart Sileno Life ovládať hlasom prostredníctvom virtuálneho asistenta Alexa. Knižnica rastlín vám navyše umožní objaviť všetko, čo potrebujete vedieť o svete rastlín. S našou radou výrobkov Gardena Smart a Smart Sileno Life získate naozaj úplný Smart zážitok: inteligentné robotické kosačky. Sileno.

Technické špecifikácie:
Pracovná kapacita: 1250 m2 +/- 20 %
Systém nabíjania: Automatický
Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: 35 %
Informačný panel: Monochromatický grafický, displej 2,1"
Časový spínač: Áno
Typ rukoväte: Integrovaná
Typ akumulátora: Lion
Typická doba nabíjania: 60 min
Priemerná doba kosenia na jedno nabitie: 65 min
Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití: 7 kWh
Systém kosenia: 3 otočné nože ostré ako britva
Výška kosenia: 20-50 mm
Šírka záberu: 22 cm
Hladina hluku, garantovaná: 58 dB (A)
Alarm: Áno
PIN kód : Áno
Senzor pre zdvihnutie: Áno
Senzor náklonu: Áno
Rozmer (D x Š x V): 58 x 39 x 23 cm
Hmotnosť: 8,3 kg

Príslušenstvo pre inštaláciu:
Vodič ohraničenia: 250 m
Skoby: 300 ks

Technická specifikace

Detaily výrobku
Šírka rezu:22 cm
Max. Stúpanie:35 %
Odstupňovanie výšky rezu:Plynule
Min. Výška rezu:20 mm
Max. Výška rezu:50 mm
Hmotnosť:8,3 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:8,3 kg
Výška:23,0 cm
Šírka:39,0 cm
Dĺžka:58,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore