18.1.2020 21:08


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

LandXcape Robotická kosačka LX790

Č.výr. 1314830
 • Výkonná robotická kosačka pre trávniky až do 600 m2
 • Ľahké kosenia
 • S PIN kódom pre zabezpečenie
Informácie o výrobku
349,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1314830

Robotická kosačka LandXcape je vhodná pre trávniky do 600 m2 a je už naprogramovaná.
Navigačný systém pracuje podľa náhodného princípu kosenia a zvláda aj úzke cestičky. Vďaka tříčepelovému mulčovacímu systému zostáva pokosená tráva na mieste a súčasne tak dochádza k prirodzenému hnojenie trávnika. Výšku kosenia je možné jednoducho nastaviť od 30 mm do 60 mm. Okrem toho má robotická kosačka niekoľko senzorov: dažďový senzor, nárazový senzor a senzor zdvihu.
Robotická kosačka LandXcape má užívateľsky prívetivý LED display, cez ktorý môžete kosačku individuálne nastaviť a tiež chrániť pomocou PIN kódu.
Robotická kosačka LandXcape sa automaticky vráti do nabíjacej stanice, ak je jej batérie nízka alebo a spustí až keď je batéria opäť nabitá alebo je trávnik suchý.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Výkon akumulátora:
20 V
Šírka rezu:
16 cm
Odporúčanie plochy:
do 600 m
Min. Výška rezu:
30 mm
Max. Výška rezu:
60 mm

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
8,4 kg
Výška:
54,0 cm
Šírka:
40,5 cm
Dĺžka:
27,5 cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenie (1)

 4 od 5
 • 5(0)
 • 4(1)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Kúpili ste tento tovar? Napíšte nám hodnotenie tohto tovaru!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

4

Ivan (4.6.2019)

Lanxcape LX790

Dlho som zvažoval kúpu. Mám dosť svahovitý pozemok a tráva je v podstate okolo celého domu. Už pri riešení záhrady som uvažoval o robotickej kosačke a tak som stlpovité ovocné stromy a iné kríky dal vzdy po okrajoch pozemku. Chcem tým povedať, že ak chcete dosiahnuť dobrý výsledok u lacnej kosačky, musíte mať na záhrade poriadok a čo najmenej prekážok. Inštalácia drôtu po okrajoch záhrady trvala cca 4 hodny, kábel som nezakopával. Mal som trávu dobre pokosenú štandart kosačkou a kábel som len uložil na trávu. Mal som málo kolíkov na uchytenie kábeláže a málo kábla - dokúpil som. Kosačka po inštalácií obehla po kabelaží celú záhradu. Problémové miesta som ešte upravil posunutím kábla. Môžete si nastaviť začiatok kosenia napr na 14:00. Kosačka kosí cca 1 hodinu a následne musí dôjsť k nabitiu batérie. Žiaľ po nabití už ďalej nekosí, je potrebné ju spustiť manuálne. Automatický čas spustenia kosenia mám nastavený na 14:00 a keď ráno odchádzam do práce spustim kosačku manuálne . Na udržiavanie môjho trávnika postačuje ak kosačka kosí 2x do dňa. Pri kúpe som bol skeptický, no musím konštatovať, že za túto cenu ide o rozumný pomer cena/užitková hodnota. Osobne som spokojný.

15 alebo

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

 • Rezervácia a vyzdvihnutie
 • Overiť dostupnosť v predajni
 • Veľký výber produktov
Hore