5.8.2020 3:43


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

LandXcape Robotická kosačka LX790

Č.výr. 1314830
 • Technológia striedavého motora
 • Výkonná robotická kosačka pre trávniky až do 600 m2
 • Maximálna prevádzka a bezpečnosť vďaka LED displeji a ochrane PIN
 • Vráti sa do nabíjacej stanice v prípade nízkeho stavu batérie alebo dažďa
 • Nastavenie výšky kosenia a mulčovací systém pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov
Informácie o výrobku
349,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1314830

So zariadením LandXcape LX790 môžete ľahko na trávnatých plochách až do 600 m2 pracovať sami. Akonáhle je malý záhradný pomocník uvedený do prevádzky, už nikdy nebudete chcieť niečo iné. Vďaka nízkej hladine hluku Vás ani Vaše susedov nevyruší. Zatiaľ čo robí svoju prácu, Vy si môžete v kľude sadnúť a relaxovať.

Maximálny výkon pre trávniky
Moderné robotická kosačka na trávu je vybavená praktickým navigačným systémom. To jej umožňuje ľahko pracovať na ťažkom teréne sa stiesnenými miestami. Kosačka má okrem navigácie aj snímač nárazov. Vďaka tomu si vyberie pri každom kontakte s objektom inú cestu a nezachytí sa tak na nevhodných miestach. Robotická kosačka je vybavená 3-čepelovým mulčovacím systémom. Vďaka tříčepelovému mulčovacímu systému zostáva pokosená tráva na mieste a súčasne tak dochádza k prirodzenému hnojenie trávnika.
Kosačka je vybavená technológiou striedavého motora pre obzvlášť efektívny a výkonný pohon.

Úprava trávnika
Technológia zabudovaná do kosačky na trávu je veľmi pokroková. Ak je batéria takmer vybitá alebo začne pršať, robotická kosačka sa vracia do svojej nabíjacej stanice. Po skončení dažďa a uschnutí trávy robotická kosačka pokračuje ďalej vo svojej práci.

Maximálna kontrola a bezpečnosť
Vďaka LED displeju môžete robotickú kosačku ľahko a intuitívne ovládať. Môžete tiež využiť nastavenie PIN kódu, ktorý chráni Vašu robotickú kosačku pred krádežou. Vďaka štvorstupňovému nastavenie výšky môžete individuálne nastaviť dĺžku trávnika. Výšku je možné nastaviť od 30 mm do 60 mm. Senzor zdvihu Vás chráni pred porezaním. Akonáhle kosačku zdvihnete, zastaví nože.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon akumulátora:20 V/Ah
Šírka rezu:16 cm
Odporúčanie plochy:Do 600 m
Odstupňovanie výšky rezu:4-násobná
Min. Výška rezu:30 mm
Max. Výška rezu:60 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:8,4 kg
Výška:54,0 cm
Šírka:40,5 cm
Dĺžka:23,5 cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenia (4)

 5 od 5
 • 5(3)
 • 4(1)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Kúpili ste tento tovar? Napíšte nám hodnotenie tohto tovaru!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.09.2020.

Zoradiť podľa:

 • Zoradiť podľa:
5

Marek (28.5.2020)

Výborný pomer cena výkon

To sa Vám páči: nízka cena, tichý chod, dôkladné kosenie

To sa Vám nepáči:  pri prvom daždi nezašla do nabíjacej stanice, ale vypla sa na mieste, kde ju dážď zastihol

Vybral som si ju na základe dobrého hodnotenia v časopise Dtest a zatiaľ som sopokojný. Len odporúčanú vzdialenosť vytyčovacieho drôtu - 26 cm od okraja trávnika - som zmenšil na 16 cm, pretože zostával dosť široký pás nepokoseného trávniku. Firmvér som aktualizoval ihneď po vybalení kosačky a jej nabití. Škoda že nie je možné na Slovensku zakúpiť prístrešok nad dokovaciu stanicu, ktorý výrobca ponúka ako doplnkové príslušenstvo. Kosačka by tak bola chránená pred priamym slnečným žiarením i dažďom. Nie každý má na pozemku možnosť umiestniť dok na kryté miesto.

8 alebo

5

Daniel (25.5.2020)

Landxcape

To sa Vám páči: Dobra kosačka za mało peňazí

Kosačku sme zakúpili zhruba pred mesiacom, na našu plochu ktorá je okolo 150 m je postačujúca a robi svoju prácu tak ako každá iná kosačka, za mňa veľká spokojnosť po mesiaci používania.travnik je vždy pokoseny a pekne zelený. Za malo peňazí veľa muziky

3 alebo

5

Jozef (10.5.2020)

Pozrite recenzie na stránke rakúskeho OBI

To sa Vám páči: Kosačka je na svoju cenu veľmi dobrá a vrelo ju odporúčam. Zvláda aj dosť veľké kopce a nerovný teré

Treba najmä aktualizovať kosačku na najnovší software. V súčasnosti je 2.92. Je to skoro najlacnejšia kosačka, a práve preto sa oplatí, lebo ma veľmi dobre recenzie. Pánovi čo písal vyššie recenziu ďakujem, lebo aj tá mi pomohla vybrať si túto kosačku. Jeho problém s tým, že musí zapínat kosačku navyše 1x do dňa by sa mohol vyriešiť spomínanou aktualizáciou. Lebo vo výrobnej verziu firmwaru 2.5 je nastavené na plochu 600 m² čas 2 hodiny. Ale po zmene firmwaru (pozor, treba potom po aktualizácii plochu zmeniť na inu a potom naspäť na 600 (resp. Treba to pomenit a skúšať) aby sa hodnoty aktualizovali. Takto sa 2 hodiny zmenia na 3 hodiny , 15 minút. Takže sa čas na kosenie predĺži o 50 percent. Na tom rakuskom Obi ma 4.6 hviezdičky z 5 od užívateľov. Väčšine užívateľov veľmi vyhovuje. Pokojný čas prajem PS: treba dobre zvážiť polohu nabíjacej stanice. Lebo keď sa ide dobiť, tak ide okolo ohraničujúceho štátu.

6 alebo

4

Ivan (4.6.2019)

Lanxcape LX790

Dlho som zvažoval kúpu. Mám dosť svahovitý pozemok a tráva je v podstate okolo celého domu. Už pri riešení záhrady som uvažoval o robotickej kosačke a tak som stlpovité ovocné stromy a iné kríky dal vzdy po okrajoch pozemku. Chcem tým povedať, že ak chcete dosiahnuť dobrý výsledok u lacnej kosačky, musíte mať na záhrade poriadok a čo najmenej prekážok. Inštalácia drôtu po okrajoch záhrady trvala cca 4 hodny, kábel som nezakopával. Mal som trávu dobre pokosenú štandart kosačkou a kábel som len uložil na trávu. Mal som málo kolíkov na uchytenie kábeláže a málo kábla - dokúpil som. Kosačka po inštalácií obehla po kabelaží celú záhradu. Problémové miesta som ešte upravil posunutím kábla. Môžete si nastaviť začiatok kosenia napr na 14:00. Kosačka kosí cca 1 hodinu a následne musí dôjsť k nabitiu batérie. Žiaľ po nabití už ďalej nekosí, je potrebné ju spustiť manuálne. Automatický čas spustenia kosenia mám nastavený na 14:00 a keď ráno odchádzam do práce spustim kosačku manuálne . Na udržiavanie môjho trávnika postačuje ak kosačka kosí 2x do dňa. Pri kúpe som bol skeptický, no musím konštatovať, že za túto cenu ide o rozumný pomer cena/užitková hodnota. Osobne som spokojný.

36 alebo

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

 • Rezervácia a vyzdvihnutie
 • Overiť dostupnosť v predajni
 • Veľký výber produktov
Hore