29.10.2020 2:42


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

LandXcape Robotická kosačka LX790

Č.výr. 1314830
  • Technológia striedavého motora
  • Výkonná robotická kosačka pre trávniky až do 600 m2
  • Maximálna prevádzka a bezpečnosť vďaka LED displeji a ochrane PIN
  • Vráti sa do nabíjacej stanice v prípade nízkeho stavu batérie alebo dažďa
  • Nastavenie výšky kosenia a mulčovací systém pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov
Informácie o výrobku
349,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1314830

So zariadením LandXcape LX790 môžete ľahko na trávnatých plochách až do 600 m2 pracovať sami. Akonáhle je malý záhradný pomocník uvedený do prevádzky, už nikdy nebudete chcieť niečo iné. Vďaka nízkej hladine hluku Vás ani Vaše susedov nevyruší. Zatiaľ čo robí svoju prácu, Vy si môžete v kľude sadnúť a relaxovať.

Maximálny výkon pre trávniky
Moderné robotická kosačka na trávu je vybavená praktickým navigačným systémom. To jej umožňuje ľahko pracovať na ťažkom teréne sa stiesnenými miestami. Kosačka má okrem navigácie aj snímač nárazov. Vďaka tomu si vyberie pri každom kontakte s objektom inú cestu a nezachytí sa tak na nevhodných miestach. Robotická kosačka je vybavená 3-čepelovým mulčovacím systémom. Vďaka tříčepelovému mulčovacímu systému zostáva pokosená tráva na mieste a súčasne tak dochádza k prirodzenému hnojenie trávnika.
Kosačka je vybavená technológiou striedavého motora pre obzvlášť efektívny a výkonný pohon.

Úprava trávnika
Technológia zabudovaná do kosačky na trávu je veľmi pokroková. Ak je batéria takmer vybitá alebo začne pršať, robotická kosačka sa vracia do svojej nabíjacej stanice. Po skončení dažďa a uschnutí trávy robotická kosačka pokračuje ďalej vo svojej práci.

Maximálna kontrola a bezpečnosť
Vďaka LED displeju môžete robotickú kosačku ľahko a intuitívne ovládať. Môžete tiež využiť nastavenie PIN kódu, ktorý chráni Vašu robotickú kosačku pred krádežou. Vďaka štvorstupňovému nastavenie výšky môžete individuálne nastaviť dĺžku trávnika. Výšku je možné nastaviť od 30 mm do 60 mm. Senzor zdvihu Vás chráni pred porezaním. Akonáhle kosačku zdvihnete, zastaví nože.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon akumulátora:20 V/Ah
Šírka rezu:16 cm
Odporúčanie plochy:Do 600 m
Odstupňovanie výšky rezu:4-násobná
Min. Výška rezu:30 mm
Max. Výška rezu:60 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:8,4 kg
Výška:54,0 cm
Šírka:40,5 cm
Dĺžka:23,5 cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore