Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Sanotechnik Rohový sprchový kút Elite bezpe. sklo 80 cm x 80 cm x 195 cm chróm

Č.výr. 1405141

  • Rohový sprchový kút s posuvnými dverami, fixnými prvkami a pohodlnou šírkou vstupu
  • Povrchová úprava Easy Clean uľahčuje čistenie
  • Dizajnové dvojité kolieska zabezpečujú bezproblémové otváranie a zatváranie dverí
  • Možná montáž zarovno s podlahou na bezb
Informácie o výrobku
 
249,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1405141

Sanotechnik rohový sprchový kút Elite s pochrómovaním je ideálny pre rohové sprchové kúty a je vybavený dvoma fixnými sklenenými prvkami s posuvnými dverami, ktoré umožňujú jednoduchý vstup do sprchy. Vďaka tomu je k dispozícii veľký vstupný priestor, ktorý je mimoriadne komfortný predovšetkým pri inštalácii zarovno podlahou.

Rohový sprchový kút v atraktívnom vzhľade
Obe posuvné dvere sa pohybujú na dizajnových dvojitých kolieskach na koľajničke. Pred sprchovaním zasuňte obe dvere a cez vstup so šírkou cca 45 cm pohodlne vstúpte do sprchovacieho priestoru. Na to je potrebná len malá plocha a sprcha sa dá bez problémov inštalovať aj v menších kúpeľniach. Veľké sklenené prvky pôsobia moderne a vašu kúpeľňu opticky zväčšia. Kľučky z kovu s pochrómovaním vhodne dopĺňajú kompletné orámovanie a podčiarkujú elegantný dizajn .

Robustné bezpečnostné sklo na bezpečné sprchovanie
Na to, aby ste si sprchovanie mohli vychutnať, sa v sprchovom kúte musíte cítiť bezpečne. Na tento účel sú všetky sklenené prvky vyrobené z bezpečnostného skla s hrúbkou 6 mm, ktoré je maximálne odolné voči úderom a nárazom. Ak niekedy predsa len dôjde k rozbitiu skla, materiál sa rozpadne na mnoho drobných častí, ktoré sotva môžu spôsobiť rezné zranenia.

Vysoký komfort
Na uľahčenie pri čistení sú sklenené prvky potiahnuté povrchovou úpravou Easy Clean, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. To znamená, že usadeniny sa hromadia v menšom rozsahu. Rozsiahle čistenie preto zvládnete pomocou najjednoduchších prostriedkov a zostane vám viac času na iné aktivity.
Na mimoriadne komfortný, ako aj bezbariérový vstup sa rohový sprchový kút môže podľa požiadavky inštalovať aj bez sprchovej vaničky. Pri vstupe a výstupe do/zo sprchy sa tak nemusíte obávať, že sa potknete a vyhnete sa riziku nebezpečných pádov.

Flexibilná montáž
Pri inštalácii je k dispozícii rozsah prestavenia 2 cm (78 cm - 80 cm) na oboch stranách na vyrovnanie menších nerovností v stene. Rohový sprchový kút sa preto môže inštalovať do mnohých rôznych kúpeľní.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Tvar:Štvorec
Rám:Plný rám
Materiál:Jednovrstvové bezpečnostné sklo
Farba rámu:Vzhľad chrómu
Výška:195 cm
Šírka:80 cm
Hĺbka:80 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:46,0 kg
Výška:195,0 cm
Šírka:78,0 cm
Dĺžka:78,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore