Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Balkónová zábrana Comfort zelená 180 cm x 300 cm

Č.výr. 1027317

  • Odolnosť proti poveternostným vplyvom
  • Všestranné použitie
Informácie o výrobku
52,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1027317

Balkónová zábrana z plastu je odolná proti poveternostným vplyvom. Jednotlivé oválne duté komorové rúrky sú spojené perlónovou šnúrkou do rohože. Slúži ako bariéra proti neželaným pohľadom na terase, na balkóne, v záhrade atď.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Plast
Výška:180 cm
Šírka:300 cm
Farba:Zelený
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:8,3 kg
Výška:180,0 cm
Šírka:3,00 m
Dĺžka:10 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore