ASTRA kolekcia Rohožka Coco Design Welcome 45 cm x 75 cm
Číslo výrobku 1908300Opis výrobku
Číslo výrobku 1908300
ASTRA Coco dizajnová rohožka pozostáva z prírodného obnoviteľného kokosového materiálu, vďaka čomu je antibakteriálna a odolná. Jej velúrovaný dizajn má dlhú životnosť.
Funkčná vrstva: 100 % kokos
Výška rohožky: 14 mm
Informácie o výrobcovi
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629104134
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Kokosové rohože |
| Prací: | Nesmie sa prať |
| Oblasť použitia: | Vonku |
| Farba: | Prírodná čierna |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,55 kg |
| Výška: | 1,4 cm |
| Šírka: | 75,0 cm |
| Hĺbka: | 45,0 cm |





