ASTRA Kolekcia rohožka Coco Style rozkvitnutá lúka prírodná 40 cm x 60 cm
Číslo výrobku 1026897Opis výrobku
Číslo výrobku 1026897
Coco Style rohožky pred dvere dobre zachytávajú jemné nečistoty a vďaka svojej rubovej strane s vinylovou povrchovou vrstvou sú protišmykové. Užitočná vrstva ASTRA rohožky je vyrobená na stopercent z prírodného kokosového materiálu a je antibakteriálna.
Informácie o výrobcovi
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629118278,4002629214598
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Kokosové rohože |
| Prací: | Nesmie sa prať |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Farba: | Prírodnopestrý |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,10 kg |
| Výška: | 1,4 cm |
| Šírka: | 60,0 cm |
| Hĺbka: | 40,0 cm |





