ASTRA Kolekcia rohožka na čistenie obuvi Jade 80 cm x 120 cm modrá
Číslo výrobku 5282959Opis výrobku
Číslo výrobku 5282959
Jade rohožka na čistenie obuvi je dostupná v troch farbách. Zachytáva jemné nečistoty a vlhkosť. Vďaka svojej rubovej strane s vinylovou povrchovou úpravou je ASTRA rohožka mimoriadne protišmyková.
Užitočná vrstva: stopercentný polypropylén
Výšk nástrčným systém
Informácie o výrobcovi
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629088243
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Čistiace rohože |
| Prací: | Nesmie sa prať |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Farba: | Modrá |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,50 kg |
| Výška: | 6 mm |
| Šírka: | 120,0 cm |
| Hĺbka: | 80,0 cm |







