ASTRA Kolekcia rohožka so širokou ripsovou štruktúrou 50 cm x 80 cm sivá
Číslo výrobku 5279310Opis výrobku
Číslo výrobku 5279310
ASTRA rohožka so širokou ripsovou štruktúrou zachytáva jemné nečistoty, je odolná a protišmyková.
Užitočná vrstva: stopercentný polypropylén
Výška rohožky: 8,3 mm
Informácie o výrobcovi
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629098563
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Čistiace rohože |
| Prací: | Nesmie sa prať |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Farba: | Sivá |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 880 g |
| Výška: | 8 mm |
| Šírka: | 80,0 cm |
| Hĺbka: | 50,0 cm |





