ASTRA Kolekcia rohožka Super Brush 40 cm x 60 cm čierna
Číslo výrobku 1026756Opis výrobku
Číslo výrobku 1026756
Rohožka Super Brush vďaka svojej štetinovej štruktúry mimoriadne dobre otiera hrubé nečistoty. Rohožky Super Brush ASTRA sa vyznačujú extrémnou odolnosťou, ako aj protišmykovosťou. Je odolná proti poveternostným vplyvom a jej nábehová hrana z hliníka okre nástrčným systémom.
Informácie o výrobcovi
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629134957
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Čistiace rohože |
| Prací: | Nesmie sa prať |
| Oblasť použitia: | Vonku |
| Farba: | Čierna |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,70 kg |
| Výška: | 2,8 cm |
| Šírka: | 60,0 cm |
| Hĺbka: | 40,0 cm |





