ASTRA Rohožka Azurit sivá 400 x 600 x 6 mm
Číslo výrobku 2691632Opis výrobku
Číslo výrobku 2691632
Informácie o výrobcovi
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629190472
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Čistiace rohože |
| Protišmyková úprava: | Protišmykové |
| Vhodné na podlahové kúrenie: | Vhodné pre podlahové kúrenie |
| Prací: | Nesmie sa prať |
| Oblasť použitia: | Vnútri a vonku |
| Dizajn: | Jednofarebný |
| Farba: | Sivá |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 500 g |
| Výška: | 6 mm |
| Šírka: | 40,0 cm |
| Hĺbka: | 40,0 cm |











