Astra Rohožka Coco Deluxe Light 45 cm x 75 cm reliéf polkruhová
Číslo výrobku 5279401Opis výrobku
Číslo výrobku 5279401
Rohožka je individuálnym atraktívnym prvkom v každom vstupnom priestore.
Povrch odolný proti poveternostným vplyvom
Kokosová rohožka Coco Deluxe Light zaujme svojimi výnimočnými dizajnovými vyhotoveniami. Dobre zachytáva jemné nečistoty, je antibakteriálna a ideálne vhodná do každého počasia. Vďaka svojej gumenej zadnej strane je navyše protišmyková. Vyberte si z dvoch polkruhových a dvoch pravouhlých dizajnových vyhotovení.
Informácie o výrobcovi
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629104332
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Kokosové rohože |
| Prací: | Nesmie sa prať |
| Oblasť použitia: | Vonku |
| Farba: | Prírodná |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 900 g |
| Výška: | 8 mm |
| Šírka: | 7,5 cm |
| Hĺbka: | 4,5 cm |













