Astra Rohožka Nub Star 001 044, 45 x 75 cm
Číslo výrobku 2388858Opis výrobku
Číslo výrobku 2388858
Vďaka robustnému prevedeniu je táto rohožka trvanlivá a odolná voči poveternostným vplyvom a je teda vhodná nielen na vnútorné, ale aj na vonkajšie použitie. Jemné nečistoty a vlhkosť sa pri došliapnutí zotrú. Zadná strana je vyrobená z recyklovaného gumového materiálu, aby rohožka na podlahe sedela pevne a nekĺzala.
Informácie o výrobcovi
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629233445
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Rohožky |
| Prací: | Nesmie sa prať |
| Oblasť použitia: | Vonku |
| Farba: | Antracitová |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,30 kg |
| Výška: | 1,3 cm |
| Šírka: | 45,0 cm |
| Hĺbka: | 75,0 cm |







