Astra Vstupná čistiaca rohož Diamant, čierna, 80 x 120 cm
Číslo výrobku 2161065Opis výrobku
Číslo výrobku 2161065
Astra vstupná čistiaca rohož Diamant dobre zachytáva nečistoty a vlhkosť, je extrémne odolná a vhodná pre podlahové kúrenie. Okrem toho je možné diamant bez obáv vyprať v práčke na 30 stupňov.
Úžitková vrstva: 100% polyamid
Výška rohože: 9 mm
Informácie o výrobcovi
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629128369
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Čistiace rohože |
| Prací: | Možno prať |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Farba: | Čierna |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,30 kg |
| Výška: | 9 mm |
| Šírka: | 120,0 cm |
| Hĺbka: | 80,0 cm |





