OBI Gumová rohožka, sivá, 40 x 60 cm
Číslo výrobku 4582508Opis výrobku
Číslo výrobku 4582508
OBI gumová rohožka zo stopercent skladá z malých, jemných gumových nopkov a pôsobí veľmi sviežim dojmom. Rohožka sa skvele hodí pre vonkajšie použitie a predstavuje tak dobrú alternatívu k bežným rohožkám. Má rozmery 40 x 60 cm.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873752711
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Gumové rohože |
| Prací: | Nesmie sa prať |
| Oblasť použitia: | Vonku |
| Farba: | Sivá |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,32 kg |
| Výška: | 60,0 cm |
| Šírka: | 40,0 cm |
| Hĺbka: | 1,5 cm |









