OBI Interiérová rohožka pred dvere Cardiff sivá 40 x 60 cm
Číslo výrobku 4582003Opis výrobku
Číslo výrobku 4582003
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873752339
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Čistiace rohože |
| Prací: | Možno prať |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Farba: | Sivá |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 640 g |
| Výška: | 8 mm |
| Šírka: | 40,0 cm |
| Hĺbka: | 60,0 cm |





