Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

ACO Vario Podlahová vaňa s ochranou hrán 75 cm x 50 cm

Č.výr. 1494848

  • Vhodná pre ACO Vario rohože a rošty
  • Vyrobená z polymérového betónu s oceľovým rámom
  • Otvor DN 101
Informácie o výrobku
59,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1494848

Podlahová vaňa je jedným z prvkov systému ACO Vario, ktorý predstavuje dokonalé čistenie obuvi vo vstupných priestoroch domov. Je vyrobená z polymérového betónu s integrovaným pozinkovaným oceľovým rámom. Je vhodná pre všetky Vario rohože a rošty v zodpovedajúcej veľkosti. Ich upevnenie vo vani je pevné, rovnako tak ako upevnenie celku k podlahe. Systém priečok zlepšuje stabilitu vkladaných prvkov, a preto sa rohože a rošty nemôžu zhŕňať alebo kĺzať. Má odtokový otvor DN 100 a preto je možné ju pripojiť pomocou hrdla ku kanálovému systému. Inštalácia a údržba je veľmi jednoduchá.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:16,6 kg
Výška:8,0 cm
Šírka:75,0 cm
Dĺžka:50,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore