Cocoon Zatemňovacia roleta mini biela pr. 17 mm, 45 x 150 cm
Číslo výrobku 1053131Opis výrobku
Číslo výrobku 1053131
Zatemňovacie rolety Coulisse Mini sú dekoratívnym a praktickým riešením pre vás domov. Ideálna kombinácia funkčnosti a pekného designu. Rolety sú vyrobené zo 100% polyesteru. Zatemňovacie rolety chránia pred nevítanými pohľadmi a majú zatemňovací povlak, ktorý v lete odpudzuje teplo a v zime odpudzuje chlad a pomáha tak efektívne zatemniť miestnosť a šetriť energiu.
Rolety sú opatrené retiazkovým ovládaním na bočnej strane. Tkanina je namotaná na hriadeli s priemerom 17 mm. Rolety pripevníte vŕtaním na stenu a strop, lepením alebo pomocou upínacieho držiaka priamo na okenné krídlo. Všetok montážny materiál a detská bezpečnostná poistka je súčasťou balenia.
Ako správne merať rolety?
Na meranie používajte iba pevné meracie pásma, napríklad skladací meter. Aby ste zistili potrebnú šírku, merajte od stredu rámu vľavo až k stredu rámu vpravo (okenné sklo). Pamätajte na to, aby pruh látky mohol prechádzať okolo okennej kľučky. Ak je šírka priamo medzi 2 veľkosťami, zvoľte väčšiu veľkosť. Napríklad šírka okenného skla 95 cm => vyberte roletu šírky 100 cm.
Upozorňujeme, že vyobrazenie farieb sa v závislosti od monitora môže mierne líšiť od skutočnosti.
Informácie o výrobcovi
Facido GmbH
Suki-Straße 2
54526 Landscheid
hanna.schmitt@facido.com
8718078061909
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Biela |
| Termostop - funkcia: | Bez funkcie termostopu |
| Svetelná priepustnosť: | Zatemnenie |
| Upevnenie: | Vŕtanie a skrutkovanie |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 340 g |
| Výška: | 150,0 cm |
| Šírka: | 45,0 cm |
| Hĺbka: | 4,0 cm |











































