Gardinia Rímska roleta EasyFix biela 50 x 140 cm
Číslo výrobku 2313005Opis výrobku
Číslo výrobku 2313005
Gardinia rímske rolety EasyFix
Rímske rolety Gardinia EasyFix sú nielen dekoratívnym, ale aj praktickým doplnkom pre váš domov. Sú vyrobené zo 100% tkaného polyesteru a sú priehľadné a svetlo priepustné. Látka je opatrená suchým zipsom a môžete ju tak kedykoľvek sňať a vyprať na jemný cyklus pri 30 °C.
Rímske rolety Gardinia EasyFix sa ovládajú pomocou 2 hliníkových koľajníc s madlami, ľubovoľným posúvaním hore a dole. Sú vhodné aj pre vyklápacie okná. Súčasťou balenia sú 4 upínacie držiaky na montáž upnutím na okenné krídlo s rozsahom nastavenia 10-35 mm. Montáž pomocou upínacích držiakov je vhodná iba pre okná s gumovým tesnením.
Ako správne merať rolety?
Na meranie používajte iba pevné meracie pásma, napríklad skladací meter. Aby ste zistili potrebnú šírku, merajte od stredu rámu vľavo až k stredu rámu vpravo (okenné sklo). Pamätajte na to, aby pruh látky mohol prechádzať okolo okennej kľučky. Ak je šírka priamo medzi 2 veľkosťami, zvoľte väčšiu veľkosť. Napríklad šírka okenného skla 95 cm => vyberte roletu šírky 100 cm.
Upozorňujeme, že vyobrazenie farieb sa v závislosti od monitora môže mierne líšiť od skutočnosti.
Informácie o výrobcovi
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018318491
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Biela |
| Termostop - funkcia: | Bez funkcie termostopu |
| Svetelná priepustnosť: | Denné svetlo |
| Upevnenie: | Upínanie, vŕtanie, lepenie |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 419 g |
| Výška: | 140,0 cm |
| Šírka: | 50,0 cm |
| Hĺbka: | 5,0 cm |

















