6.3.2021 16:05


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

OBI protislnečná roleta Pamplona 45 cm x 175 cm žltá

Č.výr. 4881835

  • Jednoduchá montáž bez vŕtania
  • Dekoratívna a funkčná
  • Bočnú retiazku je možné namontovať napravo alebo naľavo
Informácie o výrobku
9,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4881835

OBI protislnečná roleta Pamplona je ideálnou ochranou pred slnečnými lúčmi a pohľadmi pre váš domov. Žltá roleta s retiazkou zaujme svojou presvedčivou kombináciou funkčnosti a elegantného štýlu. Roleta neprepúšťajúca svetlo, s hliníkovou vrstvou na zadnej strane, ponúka nielen optimálnu ochranu pred slnečnými lúčmi, ale prispieva aj značnou mierou k väčšej útulnosti vášho príbytku.
Roleta s retiazkou presviedča jednoduchým ovládaním. Vďaka pohodlnej bočnej retiazke je možné roletu pohodlne vytiahnuť nahor a stiahnuť nadol. Pritom máte možnosť namontovať bočnú retiazku napravo alebo naľavo.
Montáž rolety s retiazkou je veľmi jednoduchá. Roletu jednoducho pripevnite nalepením alebo upnutím na okenné krídlo. Vŕtanie nie je potrebné. Okrem toho je možná aj montáž na stenu a strop. Roleta je vyrobená zo stopercentného polyesteru a jej veľkosť je 45 cm x 175 cm (Š x D).

Technická specifikace

Detaily výrobku
Farba:Žltý
Šírka:45 cm
Výška:175 cm
Termostop - funkcia:Áno
Svetelná priepustnosť:Stmavený
Upevnenie:Zvierať alebo lepiť
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:340 g
Výška:175,0 cm
Šírka:45,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore