26.1.2021 13:36


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

OBI Zhrňovacia roleta Rubena 60 cm x 170 cm béžová

Č.výr. 4883260
  • Dekoratívny zatemňovací prvok s elegantným dizajnom
  • Protipohľadová bariéra a clona proti slnku
  • Na navŕtanie
Informácie o výrobku
14,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4883260

OBI zhrňovacia roleta Rubena v béžovej farbe je praktickou protipohľadovou bariérou a clonou proti slnku, avšak spĺňa aj dekoratívnu funkciu. Elegantný dizajn s decentnými hravými prvkami opticky pozdvihne miestnosť a šikovne podčiarkne zariadenie miestnosti bez toho, aby bola dominantou.

Roleta vyrobená zo 100 %-ného polyesteru je nepriehľadná, vďaka čomu chráni vaše súkromie, ale navyše aj zatemňuje miestnosť. Vďaka tomu sa hodí aj do spálne na zachovanie komfortného nočného pokoja. Jednoduchú manipuláciu zabezpečuje dvojitá šnúra s praktickou brzdou šnúry, pomocou ktorej možno roletu upevniť v požadovanej výške.

Zhrňovaciu roletu Rubena možno namontovať navŕtaním do steny alebo stropu. Potrebný upevňovací materiál je súčasťou balenia. Roletu možno navyše upevniť na krídlo okna aj bez vŕtania. Upevňovací materiál OBI Easy Fix N1 je k dispozícii samostatne.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Farba:Béžový
Šírka:60 cm
Výška:170 cm
Termostop - funkcia:Nie
Svetelná priepustnosť:Stmavený
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:870 g
Výška:170,0 cm
Šírka:60,0 cm
Dĺžka:7,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore