Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Roleta proti dennému svetlu 25 mm piesková 190 cm x 275 cm

Č.výr. 1149202

  • Montáž vŕtaním
  • V balení aj montážny materiál a detská poistná spona
  • Súprava s bočným vedením, držiaky na nalepenie a držiaky na upevnenie pre otočné/výklopné okná sú dostupné samostatne
Informácie o výrobku
 
62,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1149202


Atmosféra na oddych
Roleta proti dennému svetlu kombinuje optimálnu funkčnosť a pekný dizajn. Jemne tkaná látka Uni prepúšťajúca svetlo sa postará o príjemne tlmené svetlo. V každej miestnosti tak docielite vyváženú a štýlovo modernú atmosféru. Cocoon roleta sa vďaka svojmu pokojnému dizajnu prispôsobí každému obydliu bez toho, aby pritiahla na seba pozornosť.

Harmónia funkčnosti a dizajnu
Roleta je perfektnou kombináciou svetla a tieňa. S protipohľadovou roletou môžete zmierniť oslňujúce denné svetlo a ponoriť svoje miestnosti do príjemného pôsobivého svetla. Napriek tomu nezatemní izbu úplne. Navyše chráni vašu súkromnú sféru pred zvedavými pohľadmi.

Jednoduchá montáž
Dodávka tejto rolety obsahuje aj montážny materiál a detskú poistnú sponu. Okrem toho si samostatne môžete dokúpiť súpravu s bočným vedením, držiaky na nalepenie a držiaky na upevnenie pre otočné/výklopné okná. Aby roleta proti dennému svetlu spĺňala svoj účel a dobre držala, dá sa namontovať vŕtaním. S retiazkovým mechanizmom môžete roletu upevniť v požadovanej výške. Vyberte si jednoducho vhodnú veľkosť a farbu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Farba:Piesok
Šírka:190 cm
Výška:275 cm
Termostop - funkcia:Nie
Svetelná priepustnosť:Priehľadný
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,49 kg
Výška:2,75 m
Šírka:190,0 cm
Dĺžka:3,9 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore