Rozbočovacia krabica, IP55, 80 x 80 x 37 mm
Číslo výrobku 1907179Opis výrobku
Číslo výrobku 1907179
Rozbočovacia krabica slúži na použitie pri elektroinštalácii. Je vybavená membránovým vstupom na zadnej strane, ktorý je vhodný pre vedenie do 5 mm x 2,5 mm2. Rozbočovacia krabica je okrem toho vybavená integrovanou prepichovacou membránou na všetkých štyroch stranách. Stupeň krytia robí IP55. Rozbočovacia krabica má celkové rozmery 80 x 80 x 37 mm (V x Š x H). Montáž je rýchla a nekomplikovaná.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874041036
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Plast |
| Ochrana: | IP 55 |
| Druh: | Príslušenstvo rozdeľovača |
| Obsah: | 1 ks |
| Spôsob montáže: | Na omietke |
| Vyhotovenie: | Rozdeľovač-príslušenstvo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 50 g |
| Výška: | 8,0 cm |
| Šírka: | 8,0 cm |
| Hĺbka: | 3,7 cm |





