Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

AL-KO Vretenová ručná kosačka na trávu Razor Cut 38.1 HM Comfort

Č.výr. 1720879

  • Bezdotyková žacia technika
  • Záber kosenia: 38 cm
  • Špeciálne žacie vreteno 128 mm s 5-timi oceľovými nožmi
  • Ľahké a robustné telo kosačky
  • Široké XXL kolesá
  • Veľmi ľahká ovládateľnosť a pohodlné kopírovanie terénnych nerovností
  • Pre plochy do 250 m
Informácie o výrobku
59,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1720879

Vretenová kosačka Razor Cut 38.1 HM Comfort pracuje úplne nehlučne a bez emisií. Je to ideálna kosačka pre menšie záhrady, kde je požadovaná vysoká úroveň kosenia. Špeciálne žacie vreteno s piatimi kvalitnými nožmi z tvrdenej špeciálnej ocele zaistí perfektný strih a rovnomerné naplnenie zberného koša. Zberný kôš nie je súčasťou dodávky. So záberom 38 cm je vretenová kosačka Razor Cut 38.1 HM Comfort ideálnym nástrojom pre trávnaté plochy do 250 m2. Výška kosenia môže byť nastavená do štyroch polôh, v rozsahu 14 - 35 mm. Tým, že sa sekacie vreteno s piatimi nožmi a spodný protinôž vzájomne nedotýkajú, získate perfektne čistý strih trávnika (ako pri použití nožníc). Jednoosové prevedenie vretenovej kosačky AL-KO zaisťuje veľmi ľahkú ovládateľnosť a pohodlné kopírovanie terénnych nerovností. Široké, veľké kolesá s priemerom 220 mm sa pohybujú úplne nehlučne a poradia si aj s nerovným terénom. Gumový nárazník chráni telo kosačky pred nárazmi a poškriabaním. Vďaka kompaktnej veľkosti a nízkej hmotnosti (len 7,9 kg) je táto obratná kosačka učená aj pre členité záhrady. Ergonomicky tvarované držadlo kosačky možno pomocou rýchloupinákov sklopiť, čím sa ušetrí miesto pri jej uskladnení. Zberný kôš s objemom 50 l je možné dokúpiť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Záchytné vrece:Je v dodávke
Šírka rezu:38 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore