8.3.2021 23:01


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Bosch Akumulátorová ručná kotúčová píla PKS 18 LI bez akumulátora

Č.výr. 5154497

  • Profesionálna akumulátorová kotúčová píla s nízkou hmotnosťou na optimálnu manipuláciu
  • Kompatibilná s 18 V lítium-iónovým akumulátorom
  • Hĺbka rezu pri 90°: 48 mm, hĺbka rezu pri 45°: 36 mm
  • Špeciálne vyvinutý 150 mm pílový list na čistý rez
  • Čip Syneon na inteligentné riadenie energetických rezerv
Informácie o výrobku
 
79,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 5154497

Bosch akumulátorová ručná kotúčová píla PKS 18 LI zabezpečí vďaka exaktnému prestaveniu hĺbky rezu a presnému nastaveniu úkosových rezov presné pracovné výsledky. Optimálny pomer rozmerov a hmotnosti a komfortná rukoväť Softgrip zabezpečujú perfektné vedenie píly. Tak bez problémov narežete drevené dosky, kuchynské prvky alebo komponenty drevených terás.

Výkonný 18 V akumulátor
Bezkáblovú a výkonnú prácu zaisťuje 18 V lítium-iónový akumulátor Bosch (dostupný osobitne). Akumulátorová ručná kotúčová píla dosahuje hĺbku rezu 48 mm pri 90° a 36 mm pri 45°, tak nie sú ani jemné úkosové rezy žiadny problém. Špeciálne vyvinutý pílový list má mimoriadne dlhú životnosť a priemer 150 mm.

Prídavné funkcie
Veľmi presný rez zabezpečuje CutControl. Integrovaný čip Syneon reguluje podľa potreby prívod výkonu, to šetrí energetické rezervy a poskytuje dodatočnú silu. Priamo na píle upevnený adaptér na vysávač zabezpečuje čisté pracovisko.

Rozsiahla bezpečnosť
Robustná hliníková základná doska umožňuje vykonávanie presných rezov, zatiaľ čo je možný vynikajúci výhľad na líniu rezu. Počas rezania by ste mali dbať na to, aby pílový list nezachytil časti oblečenia alebo kábel. Aby ste tomu predišli, mali by ste nosiť tesne priliehajúce oblečenie. Okrem toho odporúčame ochranné okuliare na oči a chránič na uši, pretože náradie môže pri rezaní vytvoriť príliš vysokú hlasitosť. Dbajte na to, aby ste pílový list pravidelne čistili, zníži sa tak opotrebovanie.

Rozsah dodávky
Súčasťou dodávky Bosch akumulátorovej ručnej kotúčovej píly je 150 mm pílový list a paralelný doraz.

Akumulátor a nabíjačka sú dostupné osobitne.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon:18 V
Otáčky naprázdno:3 800 /min
Hĺbka rezu pri 90°:48 mm
Hĺbka rezu pri 45°:36 mm
Pílový list:150 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,20 kg
Výška:24,0 cm
Šírka:29,8 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore