Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Einhell Ponorná píla TE-PS 165

Č.výr. 1265644

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Ručné kotúčové píly

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 1265644

Einhell ponorná píla TE-PS 165 je výkonný všestranný pomocník pri rezaní do najrôznejších materiálov. Drevo, panely alebo plasty: Kvalitný pílový list z tvrdokovu dokáže vďaka výkonu až 1 200 W dosiahnuť v materiáloch hĺbku rezu až 66 mm (pri uhle 90° bez lišty). Pri šikmom reze pod uhlom až 45° je možné bez problémov rezať do hĺbky až 42 mm (bez lišty). Aj pri použití v blízkosti okraja je zaručený čistý rez. Hĺbku rezu a uhol sklonu je pritom možné nekomplikovane nastaviť bez použitia náradia.

Aretácia pílového listu umožňuje jednoduchú výmenu pílového listu. Priezor zaručuje lepší výhľad na oblasť rezu. Dĺžka kábla poskytuje obzvlášť veľký dosah až štyri metre. Priamočiare pracovné výsledky zaisťuje paralelný doraz. Vďaka adaptéru na odsávanie prachu zostane pracovisko čisté. Na neúnavnú prácu s Einhell ponornou pílou je naprojektovaná veľká strmeňová rukoväť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon:240 V
Otáčky naprázdno:5 200 /min
Hĺbka rezu pri 45°:42 mm
Pílový list:165 mm
Výkon:1 200 W
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:4,88 kg
Výška:27,3 cm
Šírka:38,3 cm
Dĺžka:25,3 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore