EMOS COB LED + LED nabíjacie pracovné svietidlo P4531, 400 lm, 2000 mAh
Číslo výrobku 2765170Opis výrobku
Číslo výrobku 2765170
Funkcia rýchleho vypnutia
Táto funkcia vám spríjemní vypnutie svietidla s viacerými svetelnými režimami. Jednoducho si posvietite tak, ako potrebujete, a následne zhasnete svietidlo iba jedným stlačením tlačidla - bez nutnosti prechádzať všetky zostávajúce režimy.
Ochrana nabíjacích akumulátorov
Produkt s touto funkciou obsahuje ochranné obvody, ktoré zabraňujú tak neúmernému vybitiu akumulátora, ako aj nadmernému prebitiu pri nabíjaní, ktoré by mohlo viesť k vysokým teplotám, prípadnému iskreniu a explózii, ktoré by nenávratne poškodili alebo zničili tento produkt.
Technické parametre
- maximálny svetelný tok: 400 lm
- napájanie: Li-Ion akupack
- typ batérie: 2 000 mAh/3,7 V, doba nabíjania 3 h, LED indikácia nabíjania, LED indikácia stavu akumulátora
- vodeodolnosť: áno (IP43)
- zdroj svetla: COB LED + LED
- režimy svietenia: 3 režimy - COB LED 100%, COB LED 50%, LED 100%
- svetelný tok: COB LED 100 % - 400 lm, COB LED 50 % - 120 lm, LED 100 % - 120 lm
- dosvit: COB LED 100 % - 30 m, COB LED 50 % - 15 m, LED 100 % - 40 m
- doba svietenia: COB LED 100 % - 3 h, COB LED 50 % - 8,5 h, LED 100 % - 7,5 h
- špeciálne funkcie: funkcia rýchleho vypnutia, funkcia ochrany batérie
- vybavenie: otočná rukoväť, klip, 1x hák, 1x magnet
- farba: čierno-zelená
- materiál: plast + guma
- nárazuvzdornosť: áno
- rozmer: 52 x 32 x 165 mm
- hmotnosť: 196 g
Informácie o výrobcovi
EMOS spol. s.r.o.
Lipnická 2844
75002 Přerov
info@emos.cz
8592920072950
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Svietidlo typ: | LED |
| Doba svietenia: | 3 h |
| Jas: | 400 lm |
| Batéria typ: | Akumulátor |
| Materiál: | Plastovo-gumové |
| Dosah svetla: | 40 m |
| Farba: | Zelená |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Trieda ochrany IP: | IP43 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 204 g |
| Výška: | 3,5 cm |
| Šírka: | 5,4 cm |
| Hĺbka: | 16,6 cm |


































