VARTA Svietidlo Work Flex Multifunction Light F20R
Číslo výrobku 2757128Opis výrobku
Číslo výrobku 2757128
Svietidlo VARTA Work Flex Multifunction Light F20R
- 3 svetelné zdroje (hlavné svetlo, bočné svetlo, bodové svetlo)
- Skladacie do 180°
- Vodoodolné IP54 a nárazuvzdorné (test pádom z 2 m)
- Kompaktné a ľahké
- Vreckový klip a magnet pre prácu s voľnými rukami
- Li-iontová nabíjacia batéria
- Indikátor vybitej batérie (záblesky)
- Indikátor nabíjania
- Nabíjanie cez USB typu C (kábel súčasťou)
- VARTA bezpečnostné prvky
Vlastnosti
- 100 lúmenov
- Doba prevádzky 6 hodín
- Rozsah lúča 20 m
- Počet úrovní/režimov osvetlenia 4
- Vodoodolné IP54
- Test pádom z 2 m
- Materiál nylon, hliník, PC, guma
- VARTA záruka 3 roky
- Váha vrátane batérií 61 g
- Dĺžka 120 mm
Svietidlá VARTA Work
Pre fanúšikov DIY! Táto séria ponúka vysokokvalitné výrobky, ktoré sú odolné proti nárazu, striekajúcej vode a prachu. Majú dobre premyslené funkcie, ako je variabilná možnosť upevnenia a nastaviteľný kužeľ svetla, ktoré umožňujú ideálne osvetlenie pracovnej plochy. Sú skvelými pomocníkmi pre všetkých fanúšikov DIY a všetky pracovné projekty - doma aj vonku.
VARTA svietidlá - rozsvieťte si život
Svietidlá VARTA sú ideálne pre každú situáciu a aktivitu - doma, v práci alebo pri vašich outdoorových dobrodružstvách. Preto naše série svietidiel zahŕňajú ručné svietidlá, čelovky, kempingové lampáše, svietidlá na kľúče a ďalších praktických pomocníkov. Ponúkame vysokokvalitné pracovné svietidlá, svietidlá pre domácnosť i vonkajšie aktivity.
Údaje o svetelnom výkone VARTA plne zodpovedajú štandardu ANSI, aby bolo možné svietidlá objektívne porovnať. Inovatívne produkty s premyslenými funkciami a s garanciou najvyššej kvality.
Svietidlá VARTA posilňujú nezávislosť, poskytujú maximálnu slobodu a ponúkajú spotrebiteľom perfektnú voľbu pre ich individuálny každodenný život.
Informácie o výrobcovi
VARTA Consumer Batteries GmbH & Co. KGaA
Alfred Krupp Str. 9
73479 Ellwangen
info@varta-household.com
4008496057269
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Svietidlo typ: | LED |
| Doba svietenia: | 6 h |
| Jas: | 100 lm |
| Druh prevádzky: | Akumulátor |
| Dosah svetla: | 20 m |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Svetelný tok v lumenoch: | 100 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP54 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 61 g |
| Výška: | 12,0 cm |





