Einhell Aku ručný vysávač TE-HV 18/06 Li-Solo
Číslo výrobku 2498046Opis výrobku
Číslo výrobku 2498046
Akumulátorový ručný vysávač TE-HV 18/06 Li-Solo Einhell je kompaktný, ľahký pomocník, ktorý je vždy po ruke a odstráni nečistoty a omrvinky. Tento šikovný pomocník patrí do výkonného radu Einhell Power X-Change, kde je možné flexibilne kombinovať všetky batérie, systémové zariadenia a nabíjačky.
Ručný vysávač bleskovo vyčistí každý povrch vďaka trom hubiciam, ktoré sú súčasťou dodávky. Podlahová hubica je vhodná najmä na tvrdé podlahy a hladké povrchy. Hubica na čalúnenie je vhodná na čalúnenie, autosedačky a látky. So štrbinovou hubicou s dĺžkou 26 cm vyčistíte bez väčšej námahy aj ťažko prístupné miesta. Pomocou dvoch priložených sacích trubiek (celková dĺžka 70 cm) je možné tento praktický bezdrôtový ručný vysávač pohodlne používať aj ako podlahový vysávač vo vzpriamenej polohe.
Zberná nádoba na prach má objem 600 mililitrov a možno ju ľahko vyprázdniť stlačením tlačidla. Integrovaný nástenný držiak zaisťuje priestorovo úsporné skladovanie. Vďaka ergonomickému dizajnu a povrchom s mäkkými rukoväťami sa ručný vysávač s hmotnosťou 1 kg pohodlne a ľahko drží v ruke. Integrovaný filter na nečistoty je možné vyčistiť pod tečúcou vodou a po úplnom vysušení znovu použiť.
Technické parametre:
- Napätie motora: 18 V
- Max. sací výkon: 72 mbar
- Sací objem: 17 l/s
- Objem zbernej nádoby: 0,6 l
- Dĺžka odsávacej hadice: 70 cm
- Priemer sacej trubice: 32 mm
Súčasť balenia:
- Hubica na čalúnenie
- Štrbinová hubica
- Kombinovaná hubica
- Predlžovacia rúrka 2x
- Filter
- Nástenný držiak
- Originálny návod na použitie
- Bezpečnostné pokyny
- Držiak príslušenstva
Batérie a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky. Sú však k dispozícii samostatne, napríklad ako praktická štartovacia súprava.
Informácie o výrobcovi
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825667189
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Čierna |
| Výmenný akumulátor: | Akumulátor vymeniteľný |
| Napätie: | 18 V |
| Podlahová dýza: | S podlahovou dýzou |
| Štrbinová dýza: | So štrbinovou dýzou |
| Nabíjačka: | Bez nabíjačky |
| Parketová dýza: | Bez parketovej dýzy |
| Dýza na čalúnenie: | S dýzou na čalúnenie |
| Kefka pre zvieratá: | Bez hĺbkovej kefy |
| Objem nádrže: | 0,6 l |
| Druh: | Ručný vysávač |
| Druh pohonu: | Akumulátor |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,15 kg |
| Výška: | 19,5 cm |
| Šírka: | 39,0 cm |
| Hĺbka: | 11,8 cm |





















