Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Gardena Balkónový box City Gardening

Č.výr. 1053594

  • Súprava náradia na hlavné používanie na balkóne a terase
  • S úschovným boxom
  • Na vysádzanie a presádzanie
Informácie o výrobku
 
34,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1053594

Gardena balkónový box City Gardening je optimálnou výbavou pre všetkých balkónových a terasových záhradníkov. Obsahuje presadzovačku, na vysádzanie do balkónových hrantíkov a kvetináčov a na presádzanie. Kyprič na skyprenie pôdy. Nožnice na strihanie kvetov, byliniek, tenkých vetvičiek atď, ako aj metličku na pozametanie nečistôt a zeminy.

Všetko náradie a ďalšie pomôcky nájdu svoje miesto v priestornom plastovom boxe, kde budú chránené pred poveternostnými vplyvmi. Veko boxu je vybavené gumenou hranou a môže sa súčasne používať ako lopatka na zametanie. S týmto produktom budete mať všetko na ošetrovanie a úpravu balkónových a terasových záhradiek vždy na dosah ruky.

Súčasť dodávky:
- Presadzovačka
- Kyprič
- Nožnice
- Metlička
- Úschovný box

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Iné
Použitie:Čistenie & starostlivosť
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,31 kg

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore