Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Obojstranná kypriaca motyka Mini

Č.výr. 1002716

  • Vhodná na obrábanie pôdy a skyprenie na malých plochách
  • Ukutá hlava náradia z jedného kusa
  • 2 oblasti použitia vďaka širokému listu a 2 hrotom na hlave náradia
Informácie o výrobku
15,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1002716

LUX-TOOLS obojstranná kypriaca motyka mini je optimálne vhodná na obrábanie pôdy na malých plochách, kde sa napriek tomu vyžaduje intenzívna práca. Vďaka dvom pevným hrotom na hlave náradia na jednej strane a širokému listu na druhej strane má dve možné oblasti použitia. Dva pevné hroty sa môžu použiť na skyprenie pôdy. Takisto na skyprenie zeminy, ako aj na obrábanie ťažkých a kamenistých pôd je vhodný list so šírkou 70 mm. Na fermežovanej a pevnej jaseňovej násade s dĺžkou 45 cm sa nachádza zosilnený koniec rukoväti a otvor na dômyselné uschovanie.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:800 g
Výška:45,0 cm
Šírka:7,0 cm
Dĺžka:27,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore