Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Súprava malého náradia, 3dielna

Č.výr. 4086252

  • Dekoratívny kvetinový dizajn
  • 3dielna súprava v darčekovom balení
  • Pre sadenie v menšom rozsahu
Informácie o výrobku
10,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

33 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4086252

LUX-TOOLS 3-dielna súprava malého náradia z kovu obsahuje 1 ručnú lopatku, 1 hrabličky a 1 záhradné nožnice. Praktická súprava pôsobí vďaka kvetinovému dizajnu veľmi dekoratívne a preto je tiež vhodná ako malý darček. Súprava je vhodná na sadenie v malom menšom a strihanie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Iné
Použitie:Obrábanie pôdy
Materiál:Hliník a plast
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:600 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore