Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Obojstranná ručná motyčka tvar srdca

Č.výr. 4652426

  • Na vyplievanie a kyprenie zeminy
  • Práškovo lakovaná oceľ
  • 12,5 cm drevená násada
Informácie o výrobku
 
3,19 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 4652426

Obojstranná ručná motyčka s listom v tvare srdca poskytuje dve funkcie: Širokou stranou listu je možné okopávať drobnú burinu a dvoma hrotmi na druhej strane je možné nakypriť zeminu v záhonoch alebo hrantíkoch. Obojstranná motyčka je vyrobená z práškovo lakovanej ocele a má 12,5 cm dlhú drevenú násadu. Vďaka závesnému oku je možné záhradné náčinie priestorovo úsporne uložiť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Dvojitá motyčka
Použitie:Obrábanie pôdy
Materiál:Oceľ & drevo
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:250 g
Výška:4,5 cm
Šírka:8,1 cm
Dĺžka:31,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore