Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Ručné hrable

Č.výr. 3806064

  • Na prácu s pôdou a kyprenie pôdy
  • Oceľ
  • Pracovná šírka: 13 cm
Informácie o výrobku
1,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

45 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 3806064

Ručné hrable sú určené na prácu s pôdou a kyprenie pôdy na záhonoch a v hrantíkoch. Hrable majú päť hrotov z ocele a pracovnú šírku 13 cm. Rukoväť je dlhá 30 cm a v mieste úchopu má plast. Vďaka otvoru na zavesenie je možné ich šikovne uložiť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Ručné hrabličky
Použitie:Obrábanie pôdy
Materiál:Ušľachtilá oceľ a plast
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:192 g
Výška:32,0 cm
Šírka:13,1 cm
Dĺžka:7,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore