Happy People Nafukovacie rukávniky Bema veľkosť 1
Číslo výrobku 1025329Opis výrobku
Číslo výrobku 1025329
Nafukovacie rukávniky Bema sa dodávajú vo veľkosti 1 a sú vhodné pre deti vo veku 6 - 12 rokov. Farba je oranžová. Rozmery sú 15 cm x 20,5 cm. Maximálna hmotnosť je 60 kg.
Informácie o výrobcovi
Happy People GmbH u. CoKG
Konsul-Smidt-Str. 8
b
28217 Bremen
c.ahrens@happypeople.de
4008332180021
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Nafukovací: | Nafukovacie |
| S držiakom na poháre: | Bez držiaka na poháre |
| Záťaž do: | 60 kg |
| Vhodné na: | 1 osoba |
| Materiál: | PVC |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 183 g |
| Výška: | 15,0 cm |
| Šírka: | 20,5 cm |
| Hĺbka: | 10 mm |




