LUX-TOOLS Rycie vidly so 4 hrotmi s násadou 85 cm
Číslo výrobku 9216409Opis výrobku
Číslo výrobku 9216409
LUX-TOOLS rycie vidly so 4 bajonetovými prstami sú dodávané s 850 mm dlhou násadou z bukového dreva. Násada má priemer 36 mm.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873201646
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Vidly |
| Materiálový list: | Oceľ |
| Max. Priemer držadla: | 3,6 cm |
| Max. Dĺžka držadla: | 85 cm |
| Materiál držadla: | Drevo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,62 kg |
| Výška: | 112,0 cm |
| Šírka: | 17,0 cm |
| Hĺbka: | 9,0 cm |



