4.8.2020 9:59


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Knauf Doska 9,5 mm biela

Č.výr. 5250253
 • Do suchých priestorov
 • Nehorľavá
 • Zdravotne nezávadná
 • Kvalitné prevedenie a dlhá životnosť
 • Šírka 1200 mm a dĺžka 2000 mm
Informácie o výrobku
4,29 EUR
1,79 € / m2
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

185 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5250253

Knauf biele dosky pozostávajú zo sadry a špeciálneho kartónu, ktorý pokrýva a chráni úplne celú plochu dosiek. Nie sú impregnované a preto sa hodia len do suchých priestorov a to dokonca aj tých nevykurovaných, v ktorých je relatívna vlhkosť do 65 % pri teplote 20 °C. Takáto vlhkosť prostredia je typická pre obývacie a detské izby, pracovne a kancelárie, podkrovia a špajzy. V týchto priestoroch sa bežne používajú na obklady stien a stropov, deliace priečky a podhľady, predsadené steny, predpripravené dielce alebo sa môžu použiť ako suchá omietka a to konkrétne ich priamym nalepením na stenu pomocou sádrového lepidla. Ideálne je tieto dosky použiť hneď počas prác na novostavbe, ale v prípade potreby ich môžete jednoducho použiť aj pri rekonštukcii a oprave domov/bytov, škôl, nemocníc, historických budov a všetkých stavieb, ktoré to budú vyžadovať. Výhodou týchto sadrokartónových dosiek je ich pórovitosť, vďaka ktorej dokážu regulovať klímu v miesnosti a samozrejme ich nehorľavosť. Ďalším plusom je to, že sú zdravotne nezávadné a plne recyklovateľné, vďaka čomu nezaťažujú životné prostredie. Malá hmotnosť len minimálne zaťažuje nosnú konštrukciu stavby a navyše umožňuje veľmi jednoduchú a nenáročnú manipuláciu. V neposlednom rade je možné dosky ohýbať a vytvárať tak vlnky alebo oblúky a zároveň sa ponúka široké spektrum povrchových úprav (napr. obklady, maľby a tapety). Kvalitné prevedenie zaručuje dlhú životnosť a vynikajúcu investíciu za priaznivú cenu pre každého zákazníka.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Použitie:Štandard
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:7,9 kg
Šírka:120,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 79,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenia (2)

 5 od 5
 • 5(2)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Kúpili ste tento tovar? Napíšte nám hodnotenie tohto tovaru!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.09.2020.

Zoradiť podľa:

 • Zoradiť podľa:
5

Mrena Jaroslav (21.6.2020)

Sadrokarton

To sa Vám páči: Pri objednávke profesionálny prístup.Od objednávky až po vyexpedovanie Max. spokojnosť.

Výrobok s ktorým sa dobre pracuje.

0 alebo

5

Martina (13.8.2019)

doska SDK

kvalitný produkt za veľmi dobrú cenu

0 alebo

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

 • Rezervácia a vyzdvihnutie
 • Overiť dostupnosť v predajni
 • Veľký výber produktov
Hore