Bosch Sada skrutkovacích bitov a vrtákov do betónu CYL-3 a Extra Hard, 35-dielna
Číslo výrobku 2753705Opis výrobku
Číslo výrobku 2753705
Sada skrutkovacích bitov a vrtákov do betónu Bosch Extra Hard a CYL-3 obsahuje všetko štandardné príslušenstvo, ktoré potrebujete na skrutkovanie a efektívne vŕtanie do betónu a kameňa. Bity skrutkovača sú vyrobené z tepelne upravenej ocele modifikovanej technológiou S2, ktorá im dodáva vynikajúcu tvrdosť a odolnosť voči opotrebovaniu. Sú farebne odlíšené, aby sa ľahšie našiel ten správny bit.
Vrtáky CYL-3 v súprave umožňujú vŕtanie do abrazívnych materiálov, ako je betón a prírodný kameň. Súprava sa dodáva v puzdre, ktoré vám umožní vytvoriť si vlastnú sadu náradia a mať bity prehľadne usporiadané.
Bity skrutkovača majú 6 mm (1/4") šesťhrannú stopku na použitie s trojčeľusťovými skľučovadlami a šesťhrannými skľučovadlami. Vrtáky majú valcovú stopku kompatibilnú s trojčeľusťovými skľučovadlami.
Obsah balenia:
- PH1, PH2 (2x), PH3 - dĺžka 25 mm
- PZ1, PZ2 (2x), PZ3 - dĺžka 25 mm
- SL3, SL4, SL5, SL6 - dĺžka 25 mm
- H3, H4, H5, H6 - dĺžka 25 mm
- TH10, TH15, TH20 (2x), TH25, TH27, TH30, TH40 - dĺžka 25 mm
- Nástrčné kľúče: 6 mm, 8 mm, 10 mm, 13 mm - dĺžka 50 mm
- Vrtáky CYL-3: 3 mm (dĺžka 70 mm), 4 mm (dĺžka 75 mm), 5 mm (dĺžka 85 mm), 5,5 mm (dĺžka 85 mm), 6 mm (dĺžka 100 mm), 8 mm (150 mm)
- Adaptér
Informácie o výrobcovi
Robert Bosch Power Tools GmbH (SK)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@sk.bosch.com
6949509247179
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Chladiaci kanál: | Bez chladiaceho kanála |
| Tvar rúčky vrtáka: | Valcový |
| Smeru rezu: | Vpravo |
| Rezný materiál: | Iné |
| Rýchlouzáver: | Bez rýchlouzáveru |
| Centrovací vrták: | Bez centrovacieho vrtáka |
| Úchyt: | Okrúhla stopka alebo šesťhran |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 550 g |
| Výška: | 19,7 cm |
| Šírka: | 11,1 cm |
| Hĺbka: | 5,4 cm |











