Bosch Súprava vrtákov do nerezovej ocele PRO Stainless Steel HSS-CO 7dielna
Číslo výrobku 2814812Opis výrobku
Číslo výrobku 2814812
Vrták PRO Stainless Steel pre dlhú životnosť pri vŕtaní do nerezovej ocele
Hľadáte vrtáky, ktoré vám pomôžu docieliť čisté rezy do nerezovej ocele? Vrtáky, ktoré pracujú rýchlo, zaistia presné výsledky a nebudú sa rýchlo opotrebovávať? Vrtáky PRO Stainless Steel HSS-Co do kovu sú pevné a nebudú sa vychyľovať, takže môžete vŕtať ďalšie a ďalšie čisté a presné otvory.
Vlastnosti
- Pre vŕtačky/skrutkovače
- Na oceľ a nerezovú oceľ
- Dlhá životnosť pri vŕtaní do nerezovej ocele
- Rýchlorezná oceľ s obsahom kobaltu pre dlhú životnosť
- Presné navŕtanie otvoru vďaka špecificky tvarovanému strediacemu hrotu
Informácie o výrobcovi
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
3165140784870
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh vŕtačiek: | Špirálový vrták |
| Max. hĺbka vrtu (mm): | 87 mm |
| Tvar rúčky vrtáka: | Valcový |
| Priemer: | 10 mm |
| Dĺžka: | 133 mm |
| Úchyt: | Valcová stopka |
| Vhodné pre: | Oceľ, Liatina |
| Materiál: | HSS oceľ |
| Norma: | DIN 338 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 190 g |
| Výška: | 14,5 cm |
| Šírka: | 8,3 cm |
| Hĺbka: | 1,9 cm |













