Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Kúpeľňová skrinka GEORGE W 80 s umývadlom, 810 x 531 x 470 mm

Č.výr. 1994219

  • Keramické umývadlo
  • Praktický organizér v hornej zásuvke
  • Tiché dovieranie SoftClose
  • Kovové chrómované madlá
  • Závesné prevedenie
Informácie o výrobku
 
349,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1994219

Kúpeľňová skrinka s keramickým umývadlom. Skrinka s dvoma zásuvkami s tichým dovieraním SoftClose je doplnená praktickým plastovým organizérom, umiestneným v hornej zásuvke. Korpus skrinky je vyrobený z lamina hr. 16 mm, čelá zásuviek sú z MDF dosky hr. 22 mm. Povrchová úprava je prevedená lakovaním bielym lakom vo vysokom lesku. Na otváranie slúžia kovové chrómované madlá. Skrinka je doplnená keramickým umývadlom s prepadom a otvorom pre montáž vodovodnej batérie. K zaveseniu skrinky na stenu slúžia rektifikačné závesy. Rozmery skrinky vrátane umývadla (š x v x h): 810 x 531 x 470 mm. Vodovodná batéria, umývadlová výpusť a sifón nie sú súčasťou nábytku. Je dodávaná v rozloženom stave v kartónovom obale.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Osvetlenie:Nie
Šírka:80 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:43,0 kg
Výška:53,1 cm
Šírka:81,0 cm
Dĺžka:47,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore