Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Ostrý sekáč Classic SDS-Max 400 mm

Č.výr. 5126370

  • Mimoriadne vhodný na betón, murivo a prírodný kameň
  • Odolný voči nárazom a kladivu
  • Robustné spracovanie pre dlhú životnosť
Informácie o výrobku
11,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5126370

LUX-TOOLS ostrý sekáč Classic SDS-Max 400 mm je univerzálne náradie, s ktorým môžete vykonávať množstvo trhacích, demoličných a demontážnych prác. V kombinácii s vŕtacím kladivom alebo príklepovou vŕtačkou možno sekať steny alebo stropy bez funkcie otáčania na ľubovoľnom mieste. Je vhodný takisto aj na materiály, ako sú betón, murivo a prírodný kameň. Sekáč je vyrobený z ocele na zabezpečenie odolnosti voči zaťaženiu a dlhej životnosti. Ide o výrobok, ktorý domáci majstri ocenia napríklad pri rekonštrukčných prácach vlastného domu.

Vďaka svojmu špicatému tvaru pôsobí ostrý sekáč veľkou silou na malej ploche. Jednotlivé miesta tak môžete cielene a účinne opracovať, napríklad pri presnom rozširovaní kanálov pre elektrické káble alebo vodovodné potrubie. Vďaka celkovej dĺžke 400 mm môžete v oblasti podlahy pracovať pohodlnejšie bez toho, aby ste museli kľačať. Ďalšou výhodou je upínací systém SDS-Max, pomocou ktorého môžete príslušenstvo rýchlo a bez použitia náradia vymeniť, keď potrebujete napríklad vrták alebo širší sekáč.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Kameň
Materiál:Oceľ
Dĺžka:400 mm
Úchyt:SDS Hex
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:710 g
Výška:40,0 cm
Šírka:2,5 cm
Dĺžka:2,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore