Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Plochý sekáč Classic SDS-Max 50 mm x 600 mm

Č.výr. 5126305

  • Mimoriadne vhodný na betón, murivo a prírodný kameň
  • Odolný voči nárazom a kladivu
  • Robustné spracovanie pre dlhú životnosť
Informácie o výrobku
15,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5126305

LUX-TOOLS plochý sekáč Classic SDS-Max 50 mm x 600 mm sa pýši robustnou kvalitou. Príslušenstvo, ktoré sa hodí v súkromnej oblasti napríklad pri rekonštrukciách alebo stavebných zásahoch. Vyrobený je z robustnej ocele, vďaka čomu je odolný voči zaťaženiu. V kombinácii s výkonným vŕtacím kladivom alebo príklepovou vŕtačkou môžete opracúvať betón, murivo alebo prírodný kameň na rozličné spôsoby. Hrot so šírkou 50 mm vám umožňuje prácu na väčšej ploche ako s ostrým sekáčom.

Medzi typické práce vykonávané plochým sekáčom patrí napríklad odstraňovanie zvyškov betónu z fasády novostavby alebo rozširovanie kanálov na pokládku káblov alebo rúr pod omietku. Jeho použitie je takisto vhodné aj pri demolácii a demontáži. Plochý sekáč možno vďaka upínaciemu systému SDS-Max jednoducho vymeniť bez potreby použitia ďalšieho náradia.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Kameň
Materiál:Oceľ
Priemer:50 mm
Dĺžka:600 mm
Úchyt:SDS Max
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,18 kg
Výška:50,0 cm
Šírka:5,0 cm
Dĺžka:5,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore