Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

NAREX Prípravok na kolíkovanie

Č.výr. 1207588

  • Telo nástroja z pevnej plastovej hmoty
  • Vrták z HSS ocele s dorazovým krúžkom
  • Na vŕtanie a kolíkovanie dier 8 mm
Informácie o výrobku
11,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1207588

Tento základný kolíkovací prípravok je vďaka svojmu ľahkému použitiu určený prevažne pre domácich majstrov. S prípravkom spojíte dielce do tvaru E, L a T na kolíky o veľkosti 8 mm. Madlo prípravku umožňuje ľahkú manipuláciu a pridržanie pri vŕtaní. Prípravok pridržíte na dielci, umiestnite vrták do kaleného oceľového puzdra prípravku a vyvŕtate požadovaný otvor na dielci. Pre uľahčenie práce slúži hĺbkový doraz na vrtáku. S vystredením otvorov už tak nebudete mať žiadnu prácu.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:243 g
Výška:5,7 cm
Šírka:7,0 cm
Dĺžka:19,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore