Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Stanley Kladivo tesárske Steelmaster s magnetom

Č.výr. 1008846

  • Tesárske kladivo
  • Ergonomická rukoväť Dynagrip
  • Integrovaný magnet
Informácie o výrobku
14,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1008846

Hlavica kladiva z temperovanej ocele zabezpečujúca vysokú pevnosť, dlhú životnosť a bezpečnosť pri používaní. Plochá štvorcová pracovná plocha. Integrovaný magnet pre pridržanie klinca k jeho zaseknutiu do dreva. Tvar vhodný pre vyťahovanie klincov a fixáciu polohy klinca. Ergonomická rukoväť Dynagrip na báze neoprénu pre pohodlné, pevné a bezpečné držanie, pohlcuje nárazy a vibrácie. Chrómované oceľové porisko oválneho prierezu je pevne spojené s hlavicou, je prakticky nemožné ich oddeliť. Spojenie zlisované pod tlakom 5 ton. Pracovná plocha kladiva je z materiálu pre vyššiu pevnosť a bezpečie. V súlade s normou DIN 7239.

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore