Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Fiskars Set sekera X17 + ostrič Xsharp

Č.výr. 1299700

  • Dodávané s plastovým puzdrom pre jednoduché a bezpečné prenášanie
  • Pre štiepanie polien s priemerom medzi 20-30 cm
Informácie o výrobku
44,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1299700

Fiskars set sekera X17 + ostrič Xsharp predstavuje ideálnych pomocníkov na prípravu dreva. Štiepacie sekery sú navrhnuté pre rozštiepenie polien jedným úderom. Pre štiepanie polien s priemerom medzi 20-30 cm. Špeciálna geometria ostria a povrchová úprava čepele je doplnená ľahkým robustným poriskom s dokonalým vyvážením. Inovatívny 3D povrch poriska pre bezpečnejšie držanie, zvýšenie rýchlosti švihu a tlmenie nárazov. Ostrič Xsharp zaisťuje optimálne nabrúsenie ostria u sekier aj nožov (odolné keramické kotúčiky, ľahká údržba). Vhodný pre ľavákov i pravákov.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Štiepacia sekera
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,53 kg
Výška:3,8 cm
Šírka:21,0 cm
Dĺžka:65,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore